Austria OFB Cup
FC Hard/SC Ritzling o2½,3
ATSV Wolfsberger/FC Dornbirn o2½,3
Sport Club Kalsdorf/TSV Hartberg o3½ +129
Ried -1,-1½ over SC ESV Parndorf
Ried/SC ESV Parndorf o2½,3
AC Wolfsberger -1½,-2 over SC Weiz
AC Wolfsberger/SC Weiz o3
Sturm Graz -1½,-2 over SCS Schwaz
Sturm Graz/SCS Schwaz o3
LASK Linz -1,-1½ over Seekirchen
Seekirchen/LASK Linz o3
Wattens/SCR Altach o3
SK Austria Flagenfurt/Vorwarts Steyr o3
Rapid Vienna -1,-1½ over SKU Amstetten
SKU Amstetten/Rapid Vienna o3
KSV Kapfenberg -½,-1 over ASK Kottingbrunn
ASK Kottingbrunn/KSV Kapfenberg o3
Admira Wacker -1½,-2 over FC Lendorf
FC Lendorf/Admira Wacker o3,3½
FC Lendorf/Admira Wacker o4½ +170
SV Schwechat/FAC Team Wien o2½
Austria Vienna -1½,-2 over First Vienna
First Vienna/Austria Vienna o3,3½ +104
Croatia Super Cup
Rijeka pk,+½ versus Dinamo Zagreb
Rijeka/Dinamo Zagreb u2½
Club Friendlies
Zenit St. Petersburg -½ over FC Brugge
FC Brugge/Zenit St. Petersburg o2½
Concordia Chiajna/Nyiregyhaza u2½
Spartak Moscow/Grasshoppers o2½
Anderlecht/Dynamo Kiev o2½
Viitorul Constanta/Lugano o2½
Podbeskidzie Bielsko-Bial/Korona Kielce o2½
Celtic -½,-1 over Dukla Prague
Dukla Prague/Celtic o3
Mechelen/Cercle Brugge o2½
Bournemouth +½,+1 versus FC Copenhagen
Bournemouth/FC Copenhagen u3
Amkar Perm/Metalurg Donetsk u2½
Finland Ykkonen
AC Oulu/JIPPO o2,2½
Germany Regionalliga Bayern
Nurnberg II/Schalding-Heining o3 +103
Wurzburger Kickers +½ versus Bayern Munchen II
Wurzburger Kickers/Bayern Munchen II o3,3½
1860 Munchen II/SV Seligenporten o3 +101
Ingolstadt II/FC Memmingen o2½,3
Hungary Super Cup
Debrecen -½ over Ujpesti
Ujpesti/Debrecen o2½
Iceland Division 1
Selfoss +½ versus KA Akureyri
Selfoss/KA Akureyri o2½
KV Reykjavik/Olafsvik o2½,3
Grindavik -1,-1½ over Tindastoll
Grindavik/Tindastoll o2½,3
Bolungarvik/Throttur o2½
Norway Tippenligaen
Molde -½ over Aalesund
Molde/Aalesund o3 +109
Rep Ireland Premier Division
Cork City FC -½ over Drogheda United
Cork City FC/Drogheda United o2½,3
Limerick/Athlone u2½
St. Patricks Athletic -½ over Bohemians
Rep Ireland First Division
Galway -1½ +100 over Shamrock Rovers Res
Shamrock Rovers Res/Galway o2½
Longford Town -1 +100 over Wexford Youths
Finn Harps -1 over Cobh Ramblers
Cobh Ramblers/Finn Harps o2½
Waterford/Shelbourne o2,2½
Slovakia Fortuna Liga
Slovan Bratislava -1½ +101 over Podbrezova
Podbrezova/Slovan Bratislava o2½
Sweden Division 1 Sodra
Kristianstads FF/Trelleborg FF o3
Sweden Division 1 Norra
Forward Orebro -1 over Valsta Syrianska IK
Valsta Syrianska IK/Forward Orebro o3,3½